Back

Termoregulační kožešina – Relugan

990  s DPH

Katalogové číslo: 5303 Kategorie: , , Štítek:
Popis

Termoregulační kožešinová podložka je výborný pomocník na vycházky do kočárku nebo do autosedačky na dlouhé cesty. Zároveň je výborná do dětské postýlky, jako podložka na spaní. Je přizpůsobena na standardní troj a pěti-bodové uchopení v kočárcích a autosedačkách.

Speciální selektované jehněčí kožešiny, jsou jemné a husté zároveň. Jsou zpracovány metodou Relugan, která je vhodná pro citlivou pokožku novorozence. Proto je kožešina vhodná i do postýlky, kde dochází k přímému kontaktu dětské pokožky s vlnou. Na rozdíl od syntetických materiálů má ovčí vlna schopnost termoregulace. Ovčí vlna odvádí tělesný pot, čímž se dětská pokožka v létě nezapaří, projeví se takzvaný chladivý efekt. V zimě hravě udržuje teplotu těla. Jemné a střižené vlákna vlny umožňují cirkulaci vzduchu mezi kožešinou a pokožkou dítěte.
Benefity přírodní kožešinové podložky:
– schopnost termoregulace, v zimě hřeje v létě příjemně chladí
vhodná na přímý kontakt s dětskou pokožkou – vhodná do postýlky
– dokáže absorbovat a odvětrávat vlhkost do okolí, dětská pokožka proto potí nesrovnatelně méně
– vysoká odolnost vlny vůči mikrobům a bakteriím
– přírodní materiály jsou v porovnání se syntetickými přirozené pro lidský organismus, nezpůsobují alergie, kožní ekzémy a podobně
– vysoká odolnost a trvanlivost kožešiny a vlny
– celoroční využití
– spaní na kožešině u novorozenců snižuje rizoko výskytu astmatu
– univerzální
– voděodolná, ruční praní ve vodě do 30 ° C

Kožešina je ideální pro dětské postýlky, kočárky či autosedačky, je to skvělý a originální dárek, který potěší nejednu maminku, ale hlavně vytvoří příjemné a přirozené prostředí pro vaše děťátko.

Rozměry: délka 90 cm, šířka 60 cm